Rękodzielnia SOK zaprasza dzieci i młodzież ze Słupska do udziału w konkursie rękodzielniczym pt. „Kalendarz adwentowy”.

Kalendarz może być wykonany dowolną techniką (uszyty, wyklejony, poskręcany, wydziergany na drutach;) i z dowolnego materiału (karton, kolorowy papier, rolki po papierze, pudełka, skrawki materiałów), ale koniecznie musi być formą przestrzenną (powinien mieć miejsce, by umieścić w nim mini prezenciki/niespodzianki, hasła na dany dzień itp.).

Nasz konkurs kierujemy do wszystkich sympatyków przedświątecznych przygotowań i miłośników rękodzieła. Do wygrania atrakcyjne nagrody: zaproszenia na wybrane zajęcia w Rękodzielni oraz zestawy plastyczne.

Szczegółowe informacje, dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie. Prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią.

Konkurs realizowany jest w ramach programu „Świąteczny SOK” i współfinansowany ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.

 

Pliki do pobrania: Karta zgłoszeniowa; Regulamin konkursu

 

Regulamin konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży
„Kalendarz adwentowy”

 1. Organizatorem konkursu jest Rękodzielnia Słupskiego Ośrodka Kultury (ul. Wojska Polskiego 10 a, 76-200 Słupsk, tel.: 59 8424707).
 2. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z Miasta Słupsk.
 3. Celem konkursu jest podtrzymywanie i kultywowanie tradycji związanej ze świętami, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni artystycznej, pobudzanie aktywności w zakresie plastyki i rękodzieła.
 4. Konkurs rozpoczyna się 08.11.2021 r. i trwa do 15.12.2021 r.
 5. Praca konkursowa ma formę przestrzenną.
 6. Gotową pracę należy sfotografować (np. telefonem) z frontu (widok na całą pracę) i z boku. Dwa zdjęcia pracy razem z kartą zgłoszeniową należy wysłać na adres e-mail: j.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 15.12. 2021 r.
 7. Prace, biorące udział w konkursie muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez uczestnika/uczestniczkę/grupę konkursu lub pod kierunkiem rodzica lub opiekuna.
 8. Każdy uczestnik/uczestniczka/grupa może wykonać jedną pracę konkursową.
 9. Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora Konkursu.
 10. Do zdjęć pracy należy dołączyć Kartę zgłoszenia uczestnika konkursu „Kalendarz adwentowy”, którą można pobrać na stronie www.sok.slupsk.pl. Karta powinna zawierać informacje: imię i nazwisko, wiek, nazwę szkoły/przedszkola/instytucji pozaszkolnej (jeżeli praca powstała w danej instytucji), do której uczęszcza uczestnik/uczestniczka konkursu, imię i nazwisko opiekuna, pod kierunkiem którego powstała praca, telefon kontaktowy do opiekuna
 1. Komisja powołana przez Organizatora Konkursu wyłoni spośród przekazanych prac laureatów. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznawania wyróżnień.
 2. Kryteria oceny: samodzielność wykonania pracy, kreatywność, walory artystyczne.
 3. Prace oceniane będą w następujących kategoriach (indywidualnych i grupowych):
 • Kategoria I – przedszkolaki i dzieci do lat 6.
 • Kategoria II – 7-9 lat
 • Kategoria III – 10-14 lat
 • Kategoria IV – 14-18 lat
 1. Ogłoszenie wyników nastąpi 20.12.2021 r. na stronie sok.slupsk.pl. i fanpage'u Rękodzielni. O wręczeniu nagród laureaci zostaną powiadomieni osobiście. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody w postaci zaproszeń na wybrane zajęcia w Rękodzielni SOK oraz nagrody rzeczowe.
 2. Prace nie spełniające wymogów regulaminowych nie będą brały udziału w konkursie.
 3. Dostarczenie zdjęcia pracy na Konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem przez Uczestnika zgody na warunki Regulaminu.
 4. Regulamin Konkursu zostanie udostępniony na stronie internetowej www.sok.slupsk.pl
 5. Przekazując pracę na konkurs uczestnik zgadza się na umieszczenie pracy na stronie internetowej Słupskiego Ośrodka Kultury i fanpage'u Rękodzielni.