Uwaga!!!Konkurs "Kalendarz adwentowy" rozstrzygnięty! W galerii obejrzycie zwycięskie prace, a w protokole doczytacie szczegóły. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie rękodzielniczego wyzwania i kreatywność, a opiekunom za wsparcie. Tak trzymać

Rękodzielnia SOK zaprasza dzieci i młodzież ze Słupska do udziału w konkursie rękodzielniczym pt. „Kalendarz adwentowy”.

Rękodzielnia SOK zaprasza na otwarcie wystawy prac uczestniczek i uczestników zajęć ceramicznych oraz witrażu, która odbędzie się w dniu 22 października o godz. 17:00 w Galerii OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a.   Wystawa jest podsumowaniem ceramicznych i witrażowych zmagań, przerywanych kolejnym lockdownami, dlatego znajdziemy tu prace różnorodne tematycznie, których wspólnym mianownikiem jest nieustająca chęć do tworzenia.   Wystawa będzie otwarta do 12 listopada 2021 r.Wstęp wolny.
Rękodzielnia SOK zaprasza na kolejną odsłonę torbiarskich warsztatów. Tym razem, coś dla tych, którzy nie potrafią się zdecydować: torba, czy worek? Jak widzicie na zdjęciu, można mieć dwa w jednym:) Torba będzie wykonana z materiałów wodoodpornych, dół, to jednobarwna tkanina pikowana, góra, kolorowa. Efekt końcowy zadowoli każdą, nawet najbardziej wymagającą, jesienną stylizację;) Serdecznie zapraszamy do wspólnego krojenia.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w edukacyjnym ogródku przy OT Rondo. W czwartek, 17.06 o godz. 16.00 wykonamy budki - hotele dla owadów. Warsztaty mają na celu ochronę pszczół miodnych i dziko żyjących owadów zapylających, które masowo wymierają m.in. w wyniku chemizacji rolnictwa, zmian klimatycznych, chorób oraz niszczenia ich siedlisk.

Już 1 czerwca o godzinie 16.00 na Podwórko Kulturalne między ulicami Wojska Polskiego a Zygmunta Krasińskiego zawita ODJAZDOWY CYRK PODWÓRKOWY !!! Na uczestników czeka prawdziwa moc twórczej zabawy, konkursy z nagrodami, warsztaty rękodzieła, cyrkowe zabawy, a także pokazy baniek i balonowe wariacje. Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników gry na bębnach i pokazu w wykonaniu młodych tancerek z Ogniska Baletowego Enza.