od 23 do 26 grudnia emcek i kino Rejs będą nieczynne
W dniach 23 - 26 grudnia (piątek - poniedziałek) br. emcek oraz kino Rejs będą nieczynne.

W środę 7 grudnia w Emceku o godzinie 17.00 nastąpiło oficjalne zaświecenie choinki, którą wydziergały uczestniczki MANUFAKTURY.

Zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Stanisława Jopka. Etap Regionalny odbędzie się 21 stycznia 2023 r. o godz. 9:00 w Emceku, Al. 3 Maja 22.

Zapraszamy na Koncert ,,Świąteczny Czas" w wykonaniu naszych Wokalistów ze Strefy Wokalu i Studia Piosenki SOK. Poczujmy magię świąt! Mikołajkowy wieczór spędźmy na wspólnym kolędowaniu i śpiewaniu piosenek zimowych.

Zapraszamy na premierę spektaklu "Bursztynowa Wróżka", realizowanego w ramach Projektu Bajka. Niedziela, 27 listopada 2022 r., 15:00Прем'єра: 27 листопада 2022, 15:00

Tegoroczną edycję festiwalu MIEJSCE KOBIET zainauguruje wystawa fotografii Marty Kowalskiej „Mujeres Medicina – uzdrowicielki duszy”. Wernisaż odbędzie 18 listopada o godzinie 17.00 w Emceku /sala Tango/.

Emcek przy al. 3 Maja 22 ogłasza nabór na zajęcia w roku szkolnym 2022/2023 dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Grupa warsztatowa MANUFAKTURA Słupskiego Ośrodka Kultury z okazji Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych serdecznie zaprasza w sobotę, 11 czerwca, na wydarzenie DZIERGASIE NA TARASIE.

Słupski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Kolektyw i Fundacja LOKALSI zapraszają na kolejne Dni Sąsiada na Zatorzu. Tegoroczna edycja skierowana jest również do naszych nowych sąsiadów, przybyłych do Słupska z Ukrainy.

Od 25 kwietnia do 4 maja w Galerii Pod Tarasem będzie trwać wystawa prac absolwentów oraz uczniów Liceum Sztuk Plastycznych w Słupsku im. Stanisława Ignacego Witkiewicza. Tematem wystawy jest szeroko pojęty portret. Na wystawie możemy ujrzeć prace w różnych technikach (rysunek, malarstwo, rzeźba i fotografia). Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00-17.00.

To już 12 edycja – GrajDołka – Festiwalu Gier Planszowych! Ale zacznijmy od początków. Słupskie spotkania z grami planszowymi zainicjowali i zorganizowali Paweł Żmuda (GOK Główczyce), Krzysztof Sawicki (Księgarnia Ratuszowa) i Stowarzyszenie Filart w osobach Małgorzata Sokołowska i Tomasz Kamiński.