Pracownia Muzyczna w Emceku przy al. 3-go Maja 22, prowadzona przez Piotra Piaseckiego, od wielu lat zajmuje się edukowaniem kolejnych pokoleń młodych wokalistów, instrumentalistów, jak i zespołów muzycznych.

W bieżącym roku prowadzimy zapisy dla dzieci od 10 roku życia na indywidualne zajęcia nauki gry na gitarach i instrumentach klawiszowych. 

Indywidualne zapisy i informacje dotyczące terminów uzyskać można pod adresami e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia Muzyczna Emcek oferuje również wynajem Sali prób dla zespołów muzycznych, które w komfortowych warunkach i pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów mogą szlifować warsztat i pracować nad kompozycjami.

Oferujemy indywidualną naukę gry na instrumentach klawiszowych: pianino/keyboard (nauka od podstaw - opracowanie prostych utworów na fortepian/keyboard itd.) oraz na gitarze:

- gitara klasyczna (dla początkujących oraz zaawansowanych - podstawowe techniki gry, opracowanie repertuaru z gitarowej muzyki klasycznej itd.)

- gitara basowa (dla początkujących oraz zaawansowanych - podstawowe techniki gry na gitarze basowej, rola gitary basowej w zespołach, opracowanie utworów muzyki rozrywkowej oraz standardów jazzowych itd.)

- gitara elektryczna (dla początkujących oraz zaawansowanych - techniki gry na gitarze elektrycznej, zastosowanie procesorów w artykulacji dźwięku, obsługa sprzętu elektroakustycznego itd.)

Oferta pracowni muzycznej zgodnie z aktualnym Cennikiem SOK.