Liron Meyuhas World music & percussion - koncert + warsztaty

Kategoria
Muzyka
Termin
2022-11-19 18:00
Miejsce
OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5
Telefon
(59) 842 63 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sobotę 19 listopada w ramach festiwalu MIEJSCE KOBIET na scenie Teatru Rondo koncert zagra Liron Meyuhas.

Liron Meyuhas to perkusyjna multiinstrumentalistka grająca m.in. na darbuce, djembe, congach, bębnach obręczowych i wielu innych. Jest pierwszą izraelską artystką grającą na Hang drumie. Jej muzyka łączy w sobie wpływy żydowskie, afrykański rytm, folklor włoski. Jest wokalistką, nauczycielką i artystką czerpiącą z kultur świata. Jest liderką zespołów, współpracowała z cenionym w świecie muzykiem, producentem – Kutiman’em, grała z muzykami z Griotte Dembele, kultowej rodziny muzyków z Wybrzeża Kości Słoniowej. Współczesna nomadka pochodząca z Jerozolimy. Studiowała rytmikę w Afryce Zachodniej (Senegal, Gambia, Gwinea), jazz i afro jazz we Włoszech, edukację muzyczną w Tel Awiwie i grę na bębnach arabskich na Synaju (Egipt). Występowała w USA, Kanadzie, Brazylii i całej Europie.

 

Specjalistka w zakresie gry na instrumentach perkusyjnych zabierze nas we wspaniałą dźwiękową podróż.
Początek koncertu o godzinie 18:00.

 

miejsce: OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5
bilety na koncert: 40,00 zł (zniżka 20,00 zł dla osób, które zapiszą się na warsztaty z Liron, więcej informacji poniżej)
dostępne online tutaj oraz w OT Rondo
rezerwacja: (59) 842 63 49

 

 

Liron Meyuhas by NZ średni

 

Warsztaty bębniarskie pod kierunkiem Liron Meyuhas
20 listopada /niedziela/, godz. 12.00 – 16.00
miejsce: OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5
wstęp: 40,00 zł, obowiązują zapisy, rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie lada gratka dla miłośników rytmu podanego w profesjonalnej formie. Ekspresja Liron zawiera w sobie moc i subtelność. Nauka rytmów, ćwiczenia umuzykalniające i improwizacja pod kierunkiem znakomitej perkusyjnej multiinstrumentalistki z Izraela. To kolejne spotkanie z Liron w Słupsku. Tym razem w ramach festiwalu będziemy uwalniać swoją ekspresję przez rytm.

 

 

 
 

Terminy

  • 2022-11-19 18:00