Integracja TY i JA - blok I

Kategoria
Kino
Termin
2020-11-04 16:00
Miejsce
OT Rondo
Telefon
59 842 63 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

MOJE PIĘKNE MIASTO

Iran 2019, 29 min
reżyseria: Elham Aghlari

film dokumentalny, wersja z polskim lektorem i angielskimi napisami

Hamed Paak to upośledzony w stopniu lekkim trzydziestosiedmioletni ojciec i mąż. Potrzebuje pracy, by utrzymać rodzinę, ale w związku ze swoim stanem zdrowia nie jest odpowiednio wynagradzany. Z drugiej strony organizacja wspierająca osoby z niepełnosprawnością nie kwalifikuje go do pomocy z powodu lekkiej formy upośledzenia.

Moje piękne miasto 1

 

NIEWINNOŚĆ

Wielka Brytania 2019, 19 min
reżyseria: Ben Reid

film fabularny, wersja z polskim lektorem

Pracownik domu opieki ginie, spadając z wysokości. Wydaje się, że to okropny wypadek. Kiedy detektyw przesłuchuje młodego mężczyznę z zespołem Downa, który jest świadkiem wydarzenia, odkrywa, że zbrodnia jest bardziej szokująca, niż ktokolwiek sobie wyobraża.

Niewinność 1

 

ŻYŁAM Z TOBĄ

Hiszpania 2019, 15 min
reżyseria: Elena Martinez Santos

film fabularny, wersja z polskim lektorem

Chloe zaczyna pracę jako pielęgniarka na oddziale hematologii onkologicznej. Jest przytłoczona nową sytuacją aż do momentu, gdy poznaje Laurę. Tę pacjentkę zapamięta na długo.

Żyłam z tobą 1

 

CO ZDARZY SIĘ JUTRO

Rosja 2020, 13 min
reżyseria: Anastasia Shtandke

film dokumentalny, wersja z polskim lektorem

Leisan przygotowuje się do Mistrzostw Europy w tenisie stołowym. Miłość rodziny i wsparcie bliskich przyjaciół pomagają jej opierać się stereotypom i odrzuceniu społeczeństwa. Matka Leisan chce za wszelką cenę pomóc córce w rozwijaniu talentu. Czy Leisan zdobędzie złoto w Mistrzostwach Europy w Finlandii?

Co zdarzy się jutro 1

 
 

Terminy

  • 2020-11-04 16:00