Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

18359372 484448208560689 4039709951960730814 oPracownia muzyczna emcek otwiera w lipcu drzwi dla wszystkich chętnych. Zajęcia są bezpłatne, trwają od 2 do 26 lipca, od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00-14.00. W warsztatach wziąć udział mogą wszyscy chętni, bez względu na stopień zaawansowania.

Dla jednych będzie to pierwszy kontakt z instrumentem i mikrofonem, oraz okazja do zdobywania nowych umiejętności, natomiast dla innych, bardziej wprawionych, możliwość kontynuacji nauki.

Prowadzący: Roman Pawlaczyk i Piotr Piasecki

Warsztaty dla wszystkich od 8 do 108 roku życia.
1. dla początkujących i zaawansowanych: warsztaty wokalne oraz konsultacje i nauka gry na instrumentach: gitarze klasycznej, elektrycznej, akustycznej i basowej.
2. dla zaawansowanych: doskonalenie gry na instrumentach klawiszowych.

W celu ustalenia godziny spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt, ponieważ zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym. Gitarzyści powinni posiadać własne instrumenty. Informacje pod tel.605235573.

festiwal piosenki dzieciecej 00W dniu 08.06.2018 r w klubie pARTer obiektu emcek Słupskiego Ośrodka Kultury odbyła się 27. edycja najstarszej cyklicznej imprezy muzycznej w regionie – Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbywał się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Słupska.

Czytaj więcej...

koncert pARTer A2 ver1 LargePodczas koncertu uczestników zajęć Studia Piosenki, z dwóch pracowni muzycznych, usłyszymy utwory i przeboje artystów scen polskich i zagranicznych.

To szczególny program, w którym wystąpią uczniowie i nauczyciele.

UCZNIOWIE

Na scenie w Klubie "pARTer" swoje umiejętności wokalne i sceniczne zaprezentują:

Wiktoria Brych, Błażej Bukowski, Kuba Czerniło, Aleksandra Danielewicz, Bożena Dąbrowska, Ewelina Ejsmont, Kaja Goleń, Natalia Gąsiorska, Gabrysia Hołowiej, Alicja Jankowska, Natalia Kapelańska, Weronika Kopyto, Małgorzata Kobus, Natalia Kwiatek, Antoni Nosewicz, Antoni Radomski, Natalia Wójcik.

NAUCZYCIELE

Zespół „NO CO PUKA” w składzie:

Jacek Bochenek, Andrzej Guziński, Roman Pawlaczyk, Wiesław Krawczykiewicz.

21.04.2018, Klub „pARTer”, al. 3Maja 22, godz. 18.00, wstęp wolny

kayanis poglądowy ver117 lutego 2018, godzina 19:00

Kayanis – to pochodzący ze Słupska twórca muzyki elektronicznej, rocka neoprogresywnego, symfonicznego, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista.
Łączy analogowe brzmienia syntezatorów z ostrym brzmieniem elektrycznych gitar oraz orkiestrą i chórem.

Jeden z najbarwniejszych polskich muzyków i producentów odwiedzi rodzinny Słupsk i wystąpi ponownie na deskach Teatru Rondo, wracając do sceny i publiczności, które wspierały go w pierwszych artystycznych krokach. Towarzyszyć mu będzie Teatr Tańca Enza.

Rezerwacje biletów w cenie 40 zł. pod numerem telefonu 59 842 63 49.

Czytaj więcej...

Otwarta Scena SOK A2 RGB17 grudnia o godzinie 17:00 zapraszamy na kolejną edycję Otwartej Sceny SOK.

Każdy wokalista i instrumentalista może wystąpić na profesjonalnej scenie i w przyjaznej atmosferze oswoić się ze specyfiką pracy artysty estradowego. Zarówno amatorzy, stawiający pierwsze kroki, jak i doświadczeni artyści, chcący zrobić "próbę generalną" nowego materiału są mile widziani na OS. Brak formuły konkursowej, radość, przyjaźń i muzyka - zrób sobie prezent na Święta i wystąp na zawodowej scenie!

Nie zapomnij zabrać przyjaciół i rodziny. :) Bilet wstępu to jedyne 5 złotych!

KARCER Zaproszenie MediumWystawa fotografii z koncertu: „35 lat punk rock'a czyli urodziny punk rockowego zespołu KARCER”.

W dniu 1 grudnia 2017 o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich miłośników dobrej fotografii oraz muzyki punkowej do Słupskiego Ośrodka Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1 na wystawę fotografii dokumentującej urodzinowy koncert punk rockowego zespołu KARCER.

Czytaj więcej...

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Muzyka SOK na Facebooku