Słupska Sinfonietta i Słupski Ośrodek Kultury zapraszają w dniu 18 marca br. o godzinie 18:00 na kolejne spotkanie z muzyką zespołu Patrick's Hat. Koncert odbędzie się w sali Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara przy ulicy Jana Pawła II 3. 

9. PUMA już za nami. Dopisali zarówno młodzi wykonawcy, jak i publiczność, co nas niezmiernie cieszy. Kamila Bilińska stanęła na głowie, by wszystko zostało zapięte na ostatni guzik i ze swojego zadania wywiązała się "śpiewająco" 😉 A oto laureaci, którym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Już po raz dziewiąty mamy zaszczyt zaprosić Was na niezwykłe i w pewnych kręgach kultowe już wydarzenie, którym bez wątpienia jest Przegląd Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej, w skrócie PUMA. Spotkamy się na dziedzińcu Szkoły Kultury SOK przy ul. Banacha 17, ale zanim do tego dojdzie, potrzebujemy wypełnić koncertowy line-up młodymi, alternatywnymi zespołami, wywodzącymi się ze środowisk młodzieży szkolnej.

Zapraszamy na kolejną edycję Otwartej Sceny SOK`u na zakończenie roku. Koncert rozpocznie się 19 czerwca 2022r na dziedzińcu Szkoły Kultury SOK na ul. Banacha 17, o godzinie 16.   Otwarta Scena SOK-u to cykliczna forma prezentacji dla wszystkich solistów (wokalistów i instrumentalistów ze szkół podstawowych, młodzieży i dorosłych) chętnych do zaprezentowania swych umiejętności w profesjonalnych warunkach. Każdy wykonawca może wykonać 1 utwór (wokalnie, instrumentalno - wokalnie, instrumentalnie z akompaniamentem własnym, akompaniatorem lub z półplaybackiem).

Słupska Sinfonietta i Słupski Ośrodek Kultury zapraszają najmłodszych wraz z rodzicami do Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku na wyjątkowy koncert niezapomnianych piosenek z filmów Walta Disneya.   22 maja, godz. 12:00 Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku, ul. Jana Pawła II 3

Zapraszamy na koncert charytatywny "Pomaluj mój świat", który odbędzie się 9 kwietnia 2022r. o godz. 18:00, w Emceku przy al. 3 Maja 22. Podczas koncertu usłyszymy ukraińskie pieśni oraz znane polskie utwory z nurtu poezji śpiewanej. Ostatni czas skłonił nas do refleksji, a chęć niesienia pomocy towarzyszy każdemu. Pomóżmy kolejny raz! Przychodząc na koncert, zachęcamy do wsparcia Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz Ukrainy. Wystąpią:Jana AkutinaKristi EklzSofiia RudaDorota TomaszukSzczepan Kosmalski

Projekt Bukartyk/AJAGORE to efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka - znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora i muzyków grupy AJAGORE- instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy- od Jazzu, rythm n bluesa przez amerykański folk, country i nasze tradycje ludowe. Warto nadmienić iż muzycy AJAGORE towarzyszą na co dzień w muzycznej wędrówce Grażynie Łobaszewskiej czy Jorgosowi Skoliasowi.

Słupski Ośrodek Kultury i Miasto Słupsk zapraszają 2 kwietnia o godzinie 18:00 do Ośrodka Teatralnego RONDO na koncert legendarnej już formacji MORŚWIN, która na słupskiej scenie pojawi się w składzie: Marcin Świetlicki - głos;Małgorzata Tekla Tekiel - bas;Paulina Owczarek - saksofon barytonowy. Jako support wystąpi zespółTITANIC SEA MOON Bilety w cenie 30zł dostępne w Teatrze RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a. Rezerwacje pod numerem tel. (59) 842 63 49

Tym razem młodzieżowa orkiestra zaprezentuje program złożony z piosenek wybitnej poetki – Agnieszki Osieckiej. Ponadczasowy charakter tekstów artystki w połączeniu z muzyką wybitnych kompozytorów sprawia, że mimo upływu lat utwory są wciąż popularne i dobrze znane polskim słuchaczom. W programie znajdą się zarówno popularne utwory jak: „Wariatka tańczy”, „Damą być”, czy „Okularnicy, jak i mniej znane kompozycje, np. „Melancholie”, czy „Ukradła cyganka kurę”. 2 kwietnia br. godz. 18:00, Słupska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku. Podczas koncertu wystąpią solistki:

Grafika ilustracyjna koncertu świątecznego w Emceku
Na świąteczne śpiewanie w wykonaniu Uczestników zajęć wokalnych i muzycznych Słupskiego Ośrodka Kultury zapraszamy w środę 15 grudnia do Emceku. Młodzi muzycy zaprezentują znane polskie kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. 15.12.2021 r. godz. 18:00Sala ,,pARTer'' Emcek al. 3 Maja 22.Wstęp wolny

19 listopada 2021 r. w Emceku odbyła się 29 edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "MiniVocal 2021". O laury w trzech kategoriach wiekowych rywalizowało 27 solistów i 4 zespoły. Jury w składzie: Lilianna Zdolińska (przewodnicząca), Roman Pawlaczyk i Maciej Banachowski podjęło decyzje o przyznaniu następujących nagród: