Wieczór Premier - "Kariera Złoczyńcy" i "Repulsja"

Teatr
Termin: 2018-06-16 18:00 - 21:00

Miejsce: OT Rondo

Wieczór Premier - 2 spektakle - "Repulsja" i "Kariera Złoczyńcy"

 

Grupa Projekt Mokotów - "Repulsja"

reżyseria: Małgorzata Burjan

występują: Angelika Jędro, Marcelina Pokuć, Kamil Sazon

konsultacja choreograficzna: Gabriela Keller-Janus

"Repulsja", czyli niechęć do kogoś lub czegoś to kilka scen o kompleksach. Wariacja na temat budowania poczucia własnej wartości na różnych etapach życia. Zamiast ukazywać szkołę, media i młodzieżowe relacje jako takie, które podkopują naszą wartość, potraktujemy ten temat z pewnym dystansem.

 

Grupa Teatralna Mokociaki - "Kariera Złoczyńcy"

reżyseria: Aleksandra Karnicka

występują: Kacper Gasyna, Kamila Wasilewicz, Klaudia Popiel, Ola Szewczuk, Weronika Kapczyńska, Filip Jargiełło, Gracjan Suchocki, Ula Węsierska

„Kariera Złoczyńcy” to inscenizacja wiersza C. W. Brodribba o tym samym tytule. Główny bohater to młodzieniec, który mimo swoich starań zawsze postępuje źle, za co spotyka go kara. W jego życiu pojawiają się momenty, w których chciałby zmienić swoje postepowanie, ale „zło” przeciąga go na swoją stronę.

Grupa Teatralna Mokociaki wędruje wraz ze Złoczyńcą przez jego życie, towarzysząc mu w kolejnych etapach, a wszystko w klimacie scen z życia typowego Polaka oraz zabawy.

Bilety w cenie 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy) do nabycia w kasie OT Rondo, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 16.00, lub na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu.

Wydarzenie realizowane przy wsparciu Fundacji Projekt Mokotów

 

Telefon
598426349
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Addres
Mieczysława Niedziałkowskiego 5A, Słupsk, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2018-06-16 18:00 - 21:00