Strajk Kobiet na ulicach Słupska - zbiórka fotografii i transparentów

Fotografia
Termin: 2020-12-31 12:00

Miejsce: Online

Głośno komentowany wyrok Trybunału Konstytucyjnego wywołał lawinę społecznych protestów, widocznych na ulicach większości polskich miasteczek i miast.
Na portalach społecznościowych zobaczyć można było setki fotografii ze Słupska, na których protestujący w różnorodny sposób wyrażali swój sprzeciw. Zarówno werbalnie, jak i przy pomocy kartonowych transparentów.
Inspirując się inicjatywami Muzeum Gdańska i Bydgoskiego Centrum Kultury, a także zdając sobie sprawę z faktu, że świadectwo wydarzeń na taką skalę powinno zostać zachowane, postanowiliśmy stworzyć wirtualną wystawę transparentów i zdjęć ze słupskich protestów.
Jeśli posiadacie takowe w swoich domach/piwnicach/strychach i chcecie się nimi po raz kolejny podzielić, chętnie je przygarniemy.
Zdjęcia można wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

 

Terminy


  • 2020-12-31 12:00