Święto Niepodległości w kinie Rejs

Kategoria
Film
Termin
2022-11-11 13:30 - 21:30
Miejsce
kino Rejs, 3 Maja 22, Słupsk
Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z okazji Święta Niepodległości, wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych oraz Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, zapraszamy 11 listopada na Dzień Kina Polskiego. W programie znalazły się zarówno propozycje dla starszych jak i młodszych widzów.

Wśród nich ciesząca się niesłabnącą popularnością historia księdza Jana Kaczkowskiego Johnny, a także poruszający, pełen szalonego humoru Lombard - dokument o ludziach, którzy walczą o przetrwanie pomagając jednocześnie bardziej potrzebującym.

Lombard 

fot. Lombard

Nie zabraknie też nowości. Przedpremierowo pokażemy animację dla całej rodziny - Przytul mnie. Poszukiwacze miodu o wyprawie małego misia i jego taty w poszukiwaniu tytułowego smakołyku. Pojawi się również nagrodzony na tegorocznym festiwalu w Gdyni Słoń. Debiutancki film Kamila Krawczyckiego to czuła i przepełniona nadzieją historia queerowego romansu i zarazem opowieść o dojrzewaniu.

 Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

fot. Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

Harmonogram pokazów:
godz. 14:15 - Przytul mnie. Poszukiwacze miodu (przedpremiera)
godz. 15:45 - Johnny
godz. 18:00 - Słoń (przedpremiera)
godz. 20:00 - Lombard

Bilety na seanse dostępne są w kasie kina oraz sprzedaży online.

Dodatkowo, w godzinach 13:30-17:30, wszystkich chętnych zapraszamy do sali TANGO (wejście z holu kina) na bezpłatne warsztaty tworzenia kotylionów.

Bądźmy razem tego dnia, celebrując wspólnie nowe polskie kino 🇵🇱📽

 
 

Terminy

  • 2022-11-11 13:30 - 21:30