Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom - Wtorek Seniora

Kategoria
Kino
Termin
2021-11-02 13:00
Miejsce
kino Rejs, al. 3 Maja 22
Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

ecobilet emcek

USA 2021, Penguin Bloom
Australia 2020, 95 min

reżyseria: Glendyn Ivin
scenariusz: Harry Cripps, Shaun Grant
muzyka: Marcelo Zarvos
zdjęcia: Sam Chiplin
obsada: Naomi Watts, Andrew Lincoln, Jacki Weaver, Felix Cameron, Jackie Weaver

Sam Bloom, razem z mężem i trójką dzieci, wiodą szczęśliwe, pełne radości życie. Ona uwielbia sport, wodę i dalekie podróże, a on jest fotografem i uwiecznia niemal każdą wspólną chwilę. Podczas wakacji w Tajlandii, Sam ulega nieszczęśliwemu wypadkowi, który na zawsze zmieni jej życie. Nagle każdy dzień staje się dla niej wyzwaniem, a Sam traci wolę walki i optymizm, którym dotąd zarażała wszystkich wokół. Gdy zaczyna godzić się z myślą, że wszystko co najlepsze już za nią, w domu Bloomów pojawia się niespodziewany gość. To właśnie on pomoże Sam na nowo odkryć radość życia i obudzić nadzieję na to, co jeszcze przed nią.

„Penguin Bloom” to ekranizacja niezwykłej historii Sam Bloom, której biografia stała się światowym bestsellerem przetłumaczonym na kilkadziesiąt języków. Podnosząca na duchu opowieść o niesamowitej kobiecie oraz o sile i nadziei na największych życiowych zakrętach.

Z legitymacją emeryta bilet za 13zł.

bilety: 18, 15, 13zł

 
 

Terminy

  • 2021-11-02 13:00