Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

jeszcze nie koniec large

Obrazem "Jeszcze nie koniec" Xaviera Legranda rozpoczynamy w kinie Rejs nowy cykl pod nazwą PO FILMIE, w ramach którego będziemy prezentować produkcje poruszające ważne tematy społeczne, którym towarzyszyć będą panele dyskusyjne. Celem pokazów jest rozbudzenie wrażliwości, zwiększenie świadomości społecznej i edukacja przez film.

Miriam i Antoine'a Bessonów rozwodząc się toczą bój o prawa do opieki nad dziećmi. Dotyczy to zwłaszcza 11-letniego Juliena. Miriam składa wniosek o wyłączną opiekę z powodu rzekomej przemocy, jakiej Antoine miał się dopuścić wobec ich córki. Mężczyzna odrzuca oskarżenia i przedstawia własną wersję wydarzeń. Julien staje się zakładnikiem narastającego konfliktu pomiędzy rodzicami. Przyparty do muru stara się zapobiec najgorszemu.

Po filmie odbędzie się dyskusja z udziałem komisarza policji - Elżbiety Rychert, mecenas Danuty Wawrowskiej, prokurator Magdaleny Kasperskiej oraz Artura Kowalewskiego - koordynatora Programu Korekcyjno-Edukacyjnego dla Osób Stosujących Przemoc. Moderatorką spotkania będzie Marta Makuch, prezeska słupskiego Centrum Inicjatyw Obywatelskich. Cykl jest realizowany przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

znaki

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7

Nasz Newsletter

Sam Na Scenie

sam na scenie logo

Bip

bip logo pomn1 grad

Instytucje współpracujące

logo bgsw

Sponsorzy

doram logo white2

logo douglas

obi logo

bat logo

Karta Dużej Rodziny

logo familijny slupsk