Zajęcia z tanga argentyńskiego, dla osób  uczestniczących w jakichkolwiek warsztatach czy kursach tanecznych oraz całkowicie początkujących tancerzy. Ofertę kierujemy do par w każdej możliwej konfiguracji, cierpliwych w dążeniu do uzyskania perfekcji, która wyraża się porozumieniem między partnerami, wzajemnym zaufaniem i wspólnym odczuwaniem muzyki.

Tym razem zajęcia odbywają się we wtorki, w godz. 18.00 - 20.00, w Ośrodku Teatralnym Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a.
Zapraszamy wszystkich chętnych: pary (w dowolnych konfiguracjach), singli, tych, którzy kiedyś próbowali, a także tych, którzy dopiero chcą rozpocząć tangowy spacer. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do zobaczenia!

Instruktor: Anna Pietruszewska, absolwentka pedagogiki w zakresie pracy kulturalno-oświatowej ze specjalizacją taniec na Uniwersytecie Łódzkim (stopień instruktora tańca towarzyskiego).