Jeśli macie czas i zapał to ta propozycja jest dla Was !

20-22 czerwca 2019 - 16. Sam na scenie - Finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby pomóc w organizacji Festiwalu. Co roku przy festiwalu działa kilkunastoosobowa grupa wolontariuszy. Jeśli jesteś świadomym odbiorcą kultury i chcesz wziąć udział w jej współtworzeniu a do tego nie obawiasz się intensywnej pracy i szybkiego reagowania, a jeszcze chcesz zdobyć bezcenne doświadczenia organizacyjne i zobaczyć „od kuchni”, jak wygląda realizacja festiwalu teatralnego, zgłoś się do nas.

Czekamy na Wasze zgłoszenia ! 

Gdzie ?   

zgłaszać się można na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wystarczy podać imię i nazwisko, wiek i telefon kontaktowy / adres email.

Kiedy?    

od dzisiaj do 31 maja

           

Wolontariusze na Festiwalu będą uczestniczyć w wybranych przez siebie działaniach: opieka nad gośćmi festiwalowymi, obsługa biura organizacyjnego, pomoc przy organizacji spektakli konkursowych.

Wolontariuszem festiwalu może być osoba, która ma  ukończone 16 lat do dnia 20 czerwca  2019.  Osoby, które nie ukończyły 18-tego roku życia, a których zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie, będą  mogły realizować wolontariat, po wypełnieniu pozwolenia od rodziców/opiekunów.

 

Na postawie art.13 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informuję, że:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Słupski Ośrodek Kultury, ul. Braci Gierymskich 1, 76-200 Słupsk, tel. 598456441, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  2. istnieje możliwość kontaktu z inspektorem ochrony danych: Słupski Ośrodek Kultury, ul. Braci Gierymskich 1, 76-200 Słupsk, tel. 598424707, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą zbierane i przetwarzane przez Słupski Ośrodek Kultury w celu realizacji konkursu;
  4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazane na podstawie przepisów prawa do organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, organów nadzorczych;
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania umowy wiążącej ze Słupskim Ośrodkiem Kultury oraz przez okres przewidziany w przepisach dotyczących przechowywania i archiwizacji dokumentacji;
  6. przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych także do przenoszenia danych;
  7. dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu przez Słupski Ośrodek Kultury;
  8. przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  9. w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą, podanie przez Panią/Pana danych osobowych Administratorowi ma charakter dobrowolny;
  10. podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe, w sytuacji gdy przesłankę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa lub zawarta między stronami umowa.