Jeszcze jedna historia...2 września o godz. 19:00 zapraszamy serdecznie do Teatru Rondo na inaugurację sezonu teatralnego 2016/2017. W trakcie wieczoru zaprezentujemy spektakl  „Jeszcze jedna historia o miłości…”, pokaz żonglerski oraz pokaz kuglarski. 

Bilety: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł. 
Rezerwacje pod numerem telefonu: (0-59) 842-63-49

Spektakl „Dupokreacja” gościnnie Teatr Forma z Klubu „Kwadrat” SM Kolejarz

wystąpią: Ania Ćwik i Michaśka Duda
reżyseria: Jolanta Walewska
muzyka - J. Marcell, The Duumplings

To rzecz o wszechogarniającym skupianiu się na własnej dupie praktykowanym przez młodzież i rzecz o Dupkach. Tak wyszło. A miało być o tym, że dopisują ciąg dalszy do wypowiedzi Kieślowskiego sprzed 36 lat …odpowiadając na pytania Kim jestem? czego pragnę? do czego zmierzam? czego bym chciała? jaką się znajduję w zastanej rzeczywistości. .. no i w zasadzie jest.

Spektakl „Jeszcze jedna historia o miłości…” wykonaniu Grupy Teatralnej „Gwiżdże”

aktorzy: Julia Byrzykowska, Michalina Filimoniak, Adrian Grzymkowski, Katarzyna Prynkiewicz, Kamil Sidorczuk, Aleksandra Wielikdzień
inscenizacja: Katarzyna Sygitowicz, Maciej Sierosławski
współpraca: Agnieszka Siepietowska, Iwo Bochat, Przemysław Laskowski, Gabriela Merecka

Spektakl miesza konwencje i gatunki a aktorzy mierzą się ze zmiennością form gry. Od teatru lalek do akrobatyki. Życie i teatr przenikają się wzajemnie, nie wiemy co jest prawdą, co kreacją aktorską.

Pokaz żonglerski Adriana Grzymkowskiego pt. „Kuglarza ma się w sercu”

Na scenie artysta i jego rekwizyty, których wykorzystanie w nieoczekiwany sposób w kolejnych trickach zaskakuje i łamie prawa fizyki. Show bawi, rozśmiesza, ciekawi…

Diabolo – pokaz kuglarski

Pełna fantastycznej zabawy krótka etiuda. Dwóch żonglerów, elementy klaunady i niesamowity rekwizyt „diabolo”.