Grupa KORALIKÓW BEZ LIKU działająca w Słupskim Ośrodku Kultury serdecznie zaprasza na warsztaty handmade "Święta w twoich rękach".

Kiermasz KORALIKÓW 4 małe

Dzięki nam magiczny klimat zbliżających się Świąt wyczarujesz sama. Koralikowe gwiazdki mogą stać się ozdobą twoich okien, pachnącej choinki lub świątecznego stołu, stanowić dekorację prezentu lub być prezentem samym w sobie:)

Dwugodzinne warsztaty odbędą się w piątek, 18 grudnia, o godzinie 17.00. Oczywiście on-line, w aplikacji Google Meet. Niezbędne jest posiadanie konta na gmail. Zaproszenie na spotkanie wyślemy dziesięć minut przed zaplanowanym terminem. Bardzo prosimy o punktualne dołączanie do grupy.

Każda uczestniczka otrzyma niezbędne materiały do wykonania około 10 gwiazdek oraz drobny upominek od naszej instruktorki. Pakiety koralików odbierać będzie można od piątku, 11 grudnia, w Teatrze RONDO, ul. Niedziałkowskiego 5, najlepiej po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Uczestnictwo: bezpłatne, ilość miejsc ograniczona
Prowadzenie: Roma Linke
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt: 507 846 243