9. Garden Party u Karola - KINIOR & SAREN Trance Ceremony

Muzyka
Termin: 2024-07-28 12:00

Miejsce: Park im. Jerzego Waldorffa w Słupsku

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na dziewiątą już edycję letnich koncertów pn. "Garden Party u Karola". Spotykamy się przed pomnikiem Karola Szymanowskiego, w Parku im. Jerzego Waldorffa w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 12:00. W razie niepogody koncerty zostaną przeniesione do sali Filharmonii.
 
Czwarty z ośmiu zaplanowanych koncertów odbędzie się 28 lipca, a słupskiej publiczności zaprezentuje się duet KINIOR & SAREN.
Kinior i Saren 4

Włodek KINIOR Kiniorski, pełen pasji jazzman i improwizator, oraz Anna Rutkowska, znana jako SAREN, marimbofonistka i perkusistka połączyli siły i stworzyli  najnowszy projekt muzyczny pn. TRANCE CEREMONY.

 

Włodzimierz Kinior Kiniorski – legenda sceny alternatywnej i jazzowej, obecny na polskich scenach od ponad 50 lat, zarówno solowo, jak i w formacjach takich jak Young Power, Izrael, współpracując także z Twinkle Brothers, zespołem Trebunie Tutki, Marią Pomianowską, Teatrem Witkacego, Kliniką Lalek – tym razem w zestawieniu z wyedukowaną marimbofonistką kochającą jazz hip hop i muzykę elektro – Saren. W programie usłyszymy absolutnie autorskie utwory składające się na album Trance Ceremony, inspirowany muzyką świata i jej transowością, przy czym wiodącym elementem tego zjawiska koncertowego jest czysta wolność przekazu.

 

Anna Rutkowska, aktywnie działająca w środowisku muzyki nowej i klasycznej, oddaje się z pasją niezwykłej celebracji dźwięków i barw jako członkini formacji TRANCE CEREMONY. Jej zaangażowanie w muzykę sprawia, że staje się integralną częścią tej wyjątkowej formacji, gdzie różnorodne połączenia dźwięków tworzą mistyczną harmonię.

 

Zapraszamy serdecznie.
 
Zadanie sfinansowano ze środków Miasta Słupska.
Realizacja:
Słupski Ośrodek Kultury
Współpraca:
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
Koncepcja cyklu:
Joanna Kubacka
Projekt plakatu i okładki:
Paweł Sadowski 

 

 

Terminy


  • 2024-07-28 12:00