We wrześniu, jak co roku, prowadzimy nabór do naszych stałych zajęć – zachęcamy do zapisów na zajęcia plastyczne, muzyczne, szachowe, taneczne, czy rękodzielnicze. 

PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA SZTALUGOWEGO rozpoczyna zajęcia dla dorosłych we wtorek, 14 września o godz. 17.00, a dla młodzieży i dzieci w środę, 15 września o godz. 18.00. Zapisać można się pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nowością w tym roku szkolnym będą zajęcia ph. „Spotkania ze sztuką” – jest to kontynuacja naszych lipcowych spotkań w ramach Studia Inicjatyw, które cieszyły się dużą popularnością. Zapraszamy do grupy najmłodszej (dzieci w wieku 3-7 lat wraz z opiekunami) oraz do grupy dzieci (8-14 lat). Uczestnikom pragniemy przybliżyć sztukę tak, aby stała się ona dla nich częścią codzienności. Tworzymy miejsce przyjazne do wyrażania własnej ekspresji. Zapisy pod numerem 507 846 261 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

PRACOWNIA MUZYCZNA EMCEK prowadzi zapisy na indywidualne lekcje gry na instrumentach klawiszowych (dla początkujących) oraz gitarze. Prosimy o zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Już od 2 września, we wtorki i czwartki na godz. 17.00 rozpoczyna działalność Szkółka Szachowa SOK. Nasi najmłodsi szachiści będą doskonalić swoje umiejętności pod okiem słupskiego mistrza Dzmitra Aniskiewicza. Zapisy pod numerem 507 846 261 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontynuujemy spotkania rękodzielniczej grupy Manufaktura, gdzie wspólnie dziergamy w miłej atmosferze. Zapraszamy jak zwykle w każdą środę na godz. 17.00. Wstęp bezpłatny. Miłośnicy rękodzieła na pewno docenią również zajęcia warsztatowe Koralików bez liku – spotykamy się w klubie Tango we wtorki o godz. 17.00.

Od 8 września zapraszamy na kolejny projekt dofinansowany w ramach Konkursu Studia Inicjatyw SOK – w kolejne środy o godz. 18.30 ph. Tańczyć każdy może! odbywać się będą bezpłatne zajęcia dla dorosłych na pograniczu improwizacji, medytacji i spojrzenia wewnątrz siebie. Zapraszamy dorosłych do naszej bezpiecznej strefa otwarcia się na doznania płynące z naszych ciał. Podczas zajęć uczymy się prawidłowego oddechu, szukamy większej świadomości własnego ciała, przekraczamy własne ograniczenia. Zapisy pod numerem 507 846 261 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cały czas w Emceku spotykają się członkowie Grupy Tańca Dawnego KADRYL – zainteresowanych działalnością grupy zapraszamy od połowy września do sali tanecznej na parterze. A w ramach inicjatyw oddolnych powstanie szkółka brydżowa, co tydzień organizowane będą turnieje brydżowe, a w weekendy będzie można uczestniczyć w sesjach gry fantasy.

Więcej informacji w linkach do każdej propozycji