Od 26 maja startujemy po raz kolejny z inicjatywą pod nazwą "DNI SĄSIADA NA ZATORZU". Przez trzy dni mieszkańcy Zatorza (i nie tylko) będą mogli wziąć udział w szeregu wydarzeń integrujących lokalną społeczność.

Startujemy w niedzielę, 26 maja o godz. 15.00 piknikiem sąsiedzkim w Parku im. Ireny Sendlerowej przy ul. Wazów. Na uczestników czeka masa atrakcji, m.in. warzywny grill, pokazy sztuki kuglarskiej, gry i zabawy dla najmłodszych i strefa muzyczna dla trochę starszych. Na zakończenie dla wszystkich zagra zespół MessenJazz w składzie: Julita Kuczborska, Sylwia Rydzewska, Patryk Skarbek-Tłuchowski i Andrzej Szczucki.

Poniedziałek, 27 maja zarezerwować powinni sobie wszyscy miłośnicy czworonogów, zwłaszcza szczekających. Wybieg dla psów przy ul. Konarskiego wypełni się psami małymi i dużymi. Będzie można zobaczyć galerię psich portretów, zaczerpnąć porady u weterynarza, przespacerować się z psem ze schroniska, a także wziąć udział w konkursach.

We wtorek, 28 maja od godziny 17.00 w Parku Jordanowskim przy ul. Zygmunta Augusta coś dla siebie znajdą najmłodsi miłośnicy sztuki teatralnej. Występom dziecięcych grup teatralnych towarzyszyć będzie szereg zabaw i czytania na trawie. O ile oczywiście pozwoli na to pogoda.

Dni Sąsiada A2 ver1.2 1

Zapraszamy serdecznie. Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Słupska.