W strukturze Pracowni Fotografii Cyfrowej i Analogowej SOK powstała nowa grupa fotograficzna, która jest owocem porozumienia zawartego pomiędzy Słupskim Ośrodkiem Kultury a Centrum Kultury i Biblioteką Publiczną Gminy Słupsk.

W ramach współpracy uczestniczący w zajęciach nowej grupy mieszkańcy Słupska i Gminy Słupsk otrzymają merytoryczne wsparcie instruktorów, oraz będą mogli korzystać z bogatego zaplecza fotograficznego Słupskiego Ośrodka Kultury.

Celem grupy będzie doskonalenie umiejętności fotograficznych, wymiana doświadczeń, a także popularyzacja wiedzy o fotografii jako jednej z dziedzin kultury i sztuki. Członkowie będą też brali udział w organizacji wydarzeń kulturalnych – wystaw, plenerów, warsztatów i spotkań autorskich w oparci o działania własne, jak i projekty wspierające.

Planowane rozpoczęcie zajęć przewidziane zostało na wrzesień. Więcej informacji uzyskać można pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ewentualnie pod nr tel. 59 847 10 91 wew. 33