Filmowe Mikołajki - seanse online

Kino
Termin: 2020-12-05 09:00 - 2020-12-06 23:59

Miejsce: MOJEeKINO.pl

Mojeekino przycisk

W ten weekend, z okazji Mikołajek, zapraszamy do wirtualnej sali kina Rejs na platformę MOJEeKINO.pl, na pokazy dla najmłodszych widzów. Wśród filmowych propozycji znalazło się sześć tytułów, w tym dwa w wersji z polskim językiem migowym lub audiodeskrypcją.

 

SZYBCY I ŚNIEŻNI /Kanada 2018, 90 min/

W wielkim saneczkowym wyścigu zwycięzca może być tylko jeden – genialny wynalazca Franki. Liczą się szybkość, spryt i dobra zabawa. Emocje sięgają śnieżnego zenitu, gdy do wyścigu dołącza tajemniczy Zac, a spektakularna maszyna Frankiego nieoczekiwanie rozpada się tuż przed linią metą...

Szybcy i śnieżni foto 

MIRAI /Japonia 2018, 98 min/

Rozpieszczonego Kuna czekają wielkie zmiany: w jego rodzinie pojawia się młodsza siostrzyczka, na której koncentruje się uwaga rodziców. Niedługo potem chłopiec odkrywa tajemniczy ogród, w którym przenosi się w czasie i spotyka krewnymi z przeszłości lub przyszłości. Pozwala to chłopcu na niezwykłą przygodę, w czasie której Kun lepiej poznaje dzieje własnej rodziny. Dzięki temu też powoli uczy się empatii, równowagi oraz wrażliwości na innych.

Mirai foto 5

CZWORO DZIECI I COŚ /Wielka Brytania 2019, 106 min/

Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają. Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ.

four kids and it 9476.0009476

WALECZNE RYBKI /USA 2020, 72 min/

Alex przez całe życie marzył o zostaniu super bohaterem. Niespodziewanie dostaje swoją szansę, gdy w pobliżu jego rafy koralowej pojawia się tajemnicza czarna substancja. Aleks i jego dzielni kumple – konik morski Christin i rozdymka ED podejmują decyzję o opuszczeniu rafy by stawić czoła zagrożeniu i ocalić swój dom.

Waleczne rybki

MÓJ PRZYJACIEL UFIK /Francja 2019, 86 min/ wersja z polskim językiem migowym lub audiodeskrypcją

Mały Willy przez przypadek trafia na niezwykłą planetę. Wszystko jest tu nie z tej ziemi, ale jego największym odkryciem jest Ufik - niesforny, uroczy psotnik o ośmiu łapkach i wielkim sercu. Aby odnaleźć drogę do domu, wspólnie wyruszą w fantastyczną podróż, podczas której przeżyją mnóstwo przygód i staną się najlepszymi przyjaciółmi!

Mój przyjaciel Ufik foto

MUNIO: STRAŻNIK KSIĘŻYCA /Francja 2014, 86 min/ wersja z polskim językiem migowym lub audiodeskrypcją

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

Bilety: 13zł

Po wykupieniu dostępu, widzowie mają cztery godziny na zobaczenie filmu.

 

Telefon
507 846 423
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

 

Terminy


  • Od 2020-12-05 09:00 do 2020-12-06 23:59