Przywitajmy wiosnę rytmem bębnów !
Po raz kolejny miłośnicy rytmu będą mieli okazję spotkać się na scenie Teatru Rondo.
Tym razem z krótkim repertuarem zaprezentują się uczestnicy Warsztatów Twórczej Obecności pod przewodnictwem Małgorzaty Burjan wraz z zaproszonymi gośćmi.
Po prezentacji zapraszamy na dwugodzinne warsztaty bębniarskie, które poprowadzi Maro Mali.
Maro Mali, jest multiinstrumentalistą, instruktorem i muzykiem trójmiejskiego zespołu Cocodjembe. W trakcie rozwoju swojej muzycznej pasji zgłębiał różnorodne style, przechodził wiele transformacji. Już w domu rodzinnym odkrył, że muzyka jest jak język i zaczął poszukiwać form własnej ekspresji. Podstawy muzyki przyswoił grając na instrumentach klawiszowych. Następnie pochłonęły go realia bitów i rymów, w których jako MC i producent przemierzał świat hip-hopu w składzie „Prości ludzie”. Rozwinął w sobie także miłość do reggae i dub, czego owocem był współudział w założeniu zespołu „Root Wise” oraz występowanie w roli muzyka klawiszowego w zespole „Kompanija”.
Pozytywne wibracje rytmów reggae zabrały go do korzeni muzyki, które sprawiły, że pokochał brzmienie bębnów. Od tej pory skupia się wokół etnicznej muzyki perkusyjnej krajów Afryki Zachodniej. Fascynuje go zarazem prostota instrumentów jak i złożoność formy, gdzie niezliczone kombinacje podstawowych dźwięków tworzą misterne kompozycje.
W świecie bębniarskim działa już blisko od 12 lat, prowadzi warsztaty, organizuje różnego rodzaju wydarzenia i animuje akcje społecznościowe.
26 KWIETNIA o godzinie 17:00 
Wstęp 20 zł, rezerwacje pod numerem tel. (59) 842 63 49 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
ZAPEWNIAMY INSTRUMENTY!