Serdecznie zapraszamy na Koncert Chanukowy kantora Mike'a Steina (USA), który odbędzie się 28 listopada o godz. 16:00 w sali prób Ośrodka teatralnego Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a.
Michael Stein to światowej sławy skrzypek, kompozytor, producent i artysta studyjny. Występował z takimi sławami, jak Pete Seeger i Sweet Honey in the Rock.
Jest laureatem nagrody Grammy Award Cellebration. Jego utwory zostały wyprodukowane przez Patsy Montana i pojawiły się w filmach, np. „The Little Traitor” (polski tytuł "Mały zdrajca”).
Piosenki Michaela Steina grają tysiące rozgłośni radiowych na całym świecie. Na co dzień jest kantorem w synagodze Temple Aliyah w Kalifornii. Wraz z żoną i 3 synami występują jako zespół The Rolling Steins. Michael to muzyk wszechstronny, z olbrzymią wiedzą o różnych gatunkach i stylach muzycznych - od bluegrass po współczesny rock i reggae.
W jego muzyce znajdziemy brzmienie „Czarnego Lądu” ale też żydowską harmonię i tradycję. Przesłanie życiowe Michaela to pełna harmonia, tak w muzyce, jak i w życiu. Wymiar duchowy jego twórczości odbija się w pracy kantorskiej. Mike jest też wspaniałym nauczycielem - szkolił w Polsce osoby prowadzące nabożeństwa w synagogach reformowanych.
Bezpłatne wejściówki do odebrania w siedzibie OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a, rezerwacje pod numerem tel. (59) 842 63 49.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!