Zapraszamy na warsztaty wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które poprowadzi nasza nowa instruktorka, Daria Korowajczyk.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i piątki w godzinach 13.00 - 18.00 w Szkole Kultury przy ul. Banacha 17. Koszt: 40 zł / m-c.

Daria Korowajczyk - wokalistka, trener wokalny, pedagog muzyczny.

Jest absolwentką kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej w Słupsku (specjalność nauczycielska). Ukończyła studia wyższe z tytułem magistra na Akademii Sztuki w Szczecinie, kierunek Edukacja Muzyczna w zakresie Sztuki Muzycznej specjalność: śpiew jazzowy.

,,Śpiew jest dla mnie wyrażaniem siebie i swoich emocji.‘’

Śpiew towarzyszy jej od dziecka. Ma duże doświadczenie jako wokalistka - już od najmłodszych lat z sukcesami brała udział w konkursach i Festiwalach muzycznych wojewódzkich i ogólnopolskich. Związana ze słupskim środowiskiem muzycznym. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w Słupskim Ośrodku Kultury uczęszczając na lekcję śpiewu.

Uczestniczyła w licznych warsztatach wokalnych między innymi z Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Natalią Przybysz, Grzegorzem Turnauem i Olgą Bończyk.

Lubi w kreatywny sposób dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, łatwo nawiązuje kontakty z podopiecznymi, a zdolności interpersonalne pomagają jej w realizacji zamierzonych celów.

Na zajęciach można w naturalny sposób poznać swój głos, technikę wokalną, pozbyć się blokad i niepożądanych napięć zarówno w śpiewie jak i w mowie.