Trzęsiemy na WOŚP- TWERKUJEMY

Różne
Termin: 2022-01-22 10:30

Miejsce: Ośrodek Teatralny Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a

Gorąco zapraszamy wszystkich na twerkowe warsztaty taneczne, gdzie będziemy organizować zbiórkę pieniędzy z okazji 30. Finału WOŚP pod hasłem: „Przejrzyj na oczy!”.
Celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Kwota dowolna 🙂💸
Pomysłodawczynią oraz organizatorką warsztatów jest Dagmara Kapiszka, która tak opisuje wydarzenie:
"Hej😎 jestem Dagmara, od dziecka lubię muzykę i taniec, dlatego swoje życie związałam właśnie z tym. Na co dzień jestem instruktorem Pole Dance i Aerial Hoop, jednak jest jeszcze coś, co we mnie drzemało od dawna- twerk. Uwielbiam wszystko co związane jest z kultura karaibską: reggae, dancehall, soca, tam każdy kocha tańczyć. Więc trzęsę pupą jak gotuję, sprzątam, rozwieszam pranie, i mam nadzieję, że Was tym zarażę.
Twerk to taniec polegający na bujanym ruchu bioder i pośladków, potrząsaniu pupą w górę i w dół oraz izolacji miednicy. Wszystko to dzieje się przy beatach rytmicznej muzyki.
Taniec jest mocno osadzony w kulturze Hip-Hop'owej, czerpiący inspirację z plemiennych tańców Afryki Zachodniej oraz Jamajki. Łączy w sobie elementy mocy oraz zmysłowości.
Na warsztatach będziemy opanowywać różne techniki twerku, przy czym mocno zaangażujemy mięśnie ,,kobiecych partii ciała", co pomaga wzmocnić i wyrzeźbić sylwetkę. Uwierz mi, że da się zmęczyć.
Te zajęcia z pewnością poprawiają kondycję, dodają pewności siebie, uczą tańczyć, a przede wszystkim bawić się swoim ciałem, poznawać go i kochać.
Mam nadzieję, że stworzymy razem niesamowitą atmosferę, naładujemy się mega pozytywną energią, uśmiechem, płynąc przy jamajskich dźwiękach."
Co zabrać:
- dobry humor 😆
- top
- luźne spodenki (nie leginsy)
- nakolanniki lub coś co chroni kolana😅
- zmienne obuwie
- wodę.
Jeśli jeśli jesteś zainteresowany nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona❗❗❗
Zapisy na Fb Ronda

 

Telefon
(59) 842 63 49
Strona WWW

 

Terminy


  • 2022-01-22 10:30