Mujeres Medicina – wernisaż fotografii Marty Kowalskiej

Kategoria
Fotografia
Termin
2022-11-18 17:00
Miejsce
Emcek, aleja 3 Maja 22
Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tegoroczną edycję festiwalu MIEJSCE KOBIET zainauguruje wystawa fotografii Marty Kowalskiej „Mujeres Medicina – uzdrowicielki duszy”. Wernisaż odbędzie 18 listopada o godzinie 17.00 w Emceku /sala Tango/.

 

„Mujeres Medicina – uzdrowicielki duszy” to długoterminowa artystyczna dokumentacja fotograficzna kobiet z różnorodnych kultur, generacji i stron świata, pomagających ludziom w "uzdrawianiu duszy". Ich działania, takie jak ceremonie, terapie, ustawienia, warsztaty, kręgi kobiet i inne alternatywne metody, często są nieuznawane przez współczesne środowiska psychologiczne. Ten projekt to ukłon w stronę wszystkich nauczycieli, terapeutów i przewodników duchowych, dzięki którym udało mi się wyjść z wypalenia zawodowego i odzyskać utraconą pasję do fotografii.

Fotografie, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy, pochodzą z pierwszych sesji zrealizowanych w Meksyku i Ugandzie. Kolejne zaplanowane są w Polsce i innych częściach świata.

 

O autorce:
Marta Kowalska - wrażliwa dusza, kobieta, poszukiwaczka, fotograf. Od 8 lat mieszkająca w połowie w Polsce, w połowie w Meksyku. To właśnie tam otworzyła się na duchowość i rozwój osobisty, których owocem, po latach wypalenia zawodowego, jest projekt "Mujeres Medicina - uzdrowicielki duszy". Kobiety, które spotkała na swojej drodze rozwojowej w Polsce i w Meksyku i które pomogły jej wyjść z ciemności, zainspirowały ją do stworzenia tych fotografii.

 

Mujeres Medicina - uzdrowicielki duszy
wernisaż wystawy Marty Kowalskiej
18 listopada /piątek/, godz.17.00
miejsce: sala Tango /wejście z holu kina/, Emcek, aleja 3 Maja 22
wstęp bezpłatny

 

 
 

Terminy

  • 2022-11-18 17:00