Spotkanie z twórcami po filmie "Orzeł. Ostatni patrol"

Kategoria
Film
Termin
2022-11-03 18:00
Miejsce
kino Rejs, 3 Maja 22, Słupsk
Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 W czwartek, 3 listopada o godz. 18:00, zapraszamy na pokaz najnowszego obrazu Jacka Bławuta oraz rozmowę z twórcami - aktorem Tomaszem Ziętkiem i producentką Anną Bławut-Mazurkiewicz.

"Orzeł. Ostatni patrol" to spektakularna produkcja o legendarnym polskim okręcie podwodnym, który w czasie II wojny światowej wsławił się bohaterskimi czynami w starciach z niemiecką flotą. Film przedstawia trzymającą w napięciu i owianą tajemnicą historię ostatniego patrolu jednostki. Jego scenariusz oparto na znanych już faktach, jak i zupełnie nowych dokumentach na temat możliwych losów okrętu.

Obraz zdobył aż pięć nagród na 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w tym za reżyserię. O wyzwaniach związanych z produkcją filmu historycznego, przygotowaniach do roli czy pracy na planie opowiedzą goście DKF Projekcja, Anna Bławut-Mazurkiewicz oraz Tomasz Ziętek, z którymi rozmowę po seansie poprowadzi dziennikarka Edyta Lubiak.

Bilety do nabycia w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej. Zachęcamy również do zakupu miesięcznych karnetów na pokazy DKF Projekcja (do nabycia wyłącznie w kasie kina).

PISF log1pol

Działalność DKF Projekcja jest realizowana przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 
 

Terminy

  • 2022-11-03 18:00