Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Best off logo małeW ubiegłym roku film zrealizowany przez młodzież podczas rejsowych warsztatów animacji "Dlaczego nie wypada jeść w kinie?" zdobył III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Up to 21. Wtedy nie śniliśmy nawet o tym, że dzięki temu nasza plastelinowa produkcja znajdzie się w czołówce najlepszych polskich filmów niezależnych.

Ale tak właśnie się stało... "Dlaczego nie wypada jeść w kinie?" został bowiem zakwalifikowany do udziału w Festiwalu Najlepszych Filmów Polskiego Kina Niezależnego BEST OFF 2018! Już 20 kwietnia w warszawskim kinie Luna zostaną pokazane filmy, które zwyciężyły w minionym roku na najważniejszych festiwalach kina autorskiego i niezależnego w całej Polsce. Grono wybranych jest rzeczywiście wąskie, bo tego wieczoru zostanie wyświetlonych tylko osiem tytułów. Spośród zaprezentowanych filmów publiczność wybierze „najlepszy z najlepszych”, czyli BEST OFF. Trzymajcie kciuki za nasz film!

 

Filmy do konkursu kwalifikowały następujące festiwale: Dozwolone do 21//UpTo21, Węgiel Film Festival, Etiuda&Anima, Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych, Folk Film Festiwal, Festiwal Filmów Studenckich z Łódzkiej Szkoły Filmowej „Łodzią po Wiśle” i Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
8
10
15
22
23
24
25

Nasz Newsletter

Sam Na Scenie

sam na scenie logo

Bip

bip logo pomn1 grad

Instytucje współpracujące

logo bgsw

Sponsorzy

doram logo white2

logo douglas

obi logo

bat logo

Karta Dużej Rodziny

logo familijny slupsk