Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Głosowanie SBP 2019Od 5 do 25 czerwca każdy mieszkaniec naszego miasta będzie mógł oddać swój cenny głos na kolejne niezwykłe projekty zgłoszone do SBP 2019! Pod głosowanie poddajemy 43 projekty - 7 infrastrukturalnych ogólnomiejskich, 8 infrastrukturalnych lokalnych oraz 28 społecznych.

Każdy mieszkaniec może złożyć jedną kartę (papierową lub elektroniczną), na której wskaże do 5 zadań - maksymalnie jedno zadanie infrastrukturalne ogólnomiejskie, maksymalnie jedno zadanie infrastrukturalne lokalne i maksymalnie 3 zadania społeczne. Co ważne - w tym roku nie ma ograniczenia wiekowego! Podstawą do oddania głosu jest zamieszkiwanie na terenie Słupska.

Przypominamy, że oddanie więcej niż jednej karty powoduje unieważnienie wszystkich kart! Jeden mieszkaniec - jedna karta do głosowania! Szczegóły dotyczące zasad głosowania dostępne są na www.slupsk.wybiera.pl oraz na stronie miasta.

Lista punktów, gdzie będzie można oddać głos w formie papierowej dostępna jest na www.slupsk.wybiera.pl oraz na www.slupsk.pl, głosy elektroniczne jak zwykle będą możliwe do oddana dzięki narzędziu na www.slupsk.wybiera.pl.

Zachęcamy do dzielenia się z bliskimi informacją o głosowaniu oraz do popierania najciekawszych wg Państwa projektów!

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7

Nasz Newsletter

Sam Na Scenie

sam na scenie logo

Bip

bip logo pomn1 grad

Instytucje współpracujące

logo bgsw

Sponsorzy

doram logo white2

logo douglas

obi logo

bat logo

Karta Dużej Rodziny

logo familijny slupsk